O nas

DETECTIVE GROUP
to Biuro Detektywistyczne,

którego założyciele i współpracownicy to długoletni, byli funkcjonariusze pionów kryminalnych i dochodzeniowo-śledczych Policji i Centralnego Biura Śledczego Policji, a także innych polskich służb. W naszych szeregach są również detektywi którzy są ekspertami i analitykami z dziedziny informatyki śledczej, analizy bilingów połączeń telefonicznych, logowań BTS oraz kontroli i audytu.

Nasz potencjał wykorzystujemy przy prowadzeniu spraw rodzinnych, w których dochodzi do niewierności małżeńskiej – zdrad oraz innych zdarzeń losowych. Sprawy tego typu najczęściej mają swój finał w Sądzie. Mamy odpowiednie możliwości i zaplecze logistyczne. Pomożemy Ci zebrać materiał dowodowy, niezbędny do skutecznej batalii sądowej. Z nami poczujesz wsparcie jakiego dotąd nie było.

Doświadczenie zdobywaliśmy przez długie lata praktyki prowadząc niezwykle skomplikowane sprawy o charakterze gospodarczym (oszustwa, wyłudzenia, pranie pieniędzy), korupcyjnym, a także dotyczące przestępczości przeciwko życiu, zdrowiu i mieniu. Specjalizujemy się w prowadzeniu dyskretnych obserwacji, poszukiwaniu osób, utraconego mienia, a także składników majątkowych w ramach wywiadu gospodarczego, skutecznie sprawdzając wiarygodność kontrahentów biznesowych.

Posiadamy wpis do rejestru przedsiębiorców wykonujących działalność regulowaną MSWiA w zakresie usług detektywistycznych o numerze RD-22/2022 (licencja detektywistyczna nr 0007915).