Poszukiwanie osób

DETECTIVE GROUP Biuro Detektywistyczne – na zlecenie klienta prowadzimy czynności zmierzające do odnalezienia osób zaginionych w tym dzieci porwanych przez jednego z rodziców, osób porwanych dla okupu lub ukrywających się.

Jesteśmy świadomi, że proces poszukiwawczy jest niezwykle skomplikowany, dlatego oferujemy Państwu nasze wsparcie w tym zakresie. W porozumieniu z klientem opracowujemy szczegółowy plan działań i zadania do realizacji.

Należy pamiętać, że najważniejszym czynnikiem wpływającym na rezultat prowadzonych czynności jest czas, zwłaszcza jeżeli chodzi o poszukiwanie małoletnich, dlatego decyzję o podjęciu współpracy z naszym Biurem Detektywistycznym DETECTIVE GROUP należy podjąć najwcześniej jak to możliwe.

Do realizacji naszych działań wykorzystujemy wszelkie środki i metody pracy, które mogą przyczynić się do osiągnięcia celu w tym ustalenia w drodze wywiadu, obserwacje, analizy bilingów telefonicznych i dysków komputerowych i inne. Istnieje również możliwość użycia bezzałogowego statku powietrznego (dron) lub helikoptera.

Niezwykle ważnym aspektem w naszej pracy jest kontakt z klientem dlatego niezbędnym jest ustalenie wszelkich informacji na temat osoby poszukiwanej. Każda informacja może przyczynić się do jej odnalezienia lub stanowić podstawę do określenia toku dalszych czynności.