Obserwacja osób i miejsc

DETECTIVE GROUP Biuro Detektywistyczne – to pewność, że każdy nasz detektyw korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia, na Państwa zlecenie dyskretnie i skutecznie przeprowadzi czynności obserwacji zarówno osób, jak i miejsc.

Obserwacja prowadzona jest na zlecenie osób prywatnych zwykle w tak zwanych sprawach rodzinnych, głównie dotyczących zdrad małżeńskich lub partnerskich ale także na zlecenie podmiotów gospodarczych (wywiad gospodarczy), których właściciele chcą zweryfikować działalność swoich pracowników lub wspólników w celu zabezpieczenia się przed ewentualną stratą lub wyeliminować tę obawę.

Każde zlecenie obserwacji osób i miejsc z uwagi na specyfikę prowadzonych czynności nasi detektywi traktują indywidualnie i profesjonalnie. Wykorzystujemy do tego skuteczne, sprawdzone i niezawodne metody pracy. W porozumieniu z klientem w wybranym przez niego czasie dobierzemy odpowiednie rozwiązania by osiągnąć wskazany cel. Priorytetem jest dla nas zachowanie poufności i pełnej dyskrecji.

Prawidłowa realizacja zleconej obserwacji przyczyni się do uzyskania wiarygodnej informacji o figurancie, jego trybie życia, sposobie przemieszczania, odbytych spotkaniach, miejscach pobytu, a przedstawiona dokumentacja może stanowić dowód w sprawie rozwodowej, cywilnej, czy karnej.