wykrywanie podsłuchów i GPS

Nieuczciwa konkurencja oraz sprawy rozwodowe i majątkowe są jedną z głównych przyczyn instalowania podsłuchów w domach i samochodach klientów naszego biura detektywistycznego.

Detective Group

Rywale z innych firm usiłują w ten sposób pozyskać ważne informacje, które można wykorzystać w celu osiągnięcia przewagi na rynku, a w wielu wypadkach nawet szantażu. Należy wyraźnie zaznaczyć, że za montaż takich urządzeń grozi odpowiedzialność karna. DETECTIVE GROUP pomoże Ci w wykrywaniu sprzętu podsłuchującego, a w wielu przypadkach również w ustaleniu tożsamości osoby odpowiedzialnej za zainstalowanie go.

Zatrudniamy wyłącznie byłych funkcjonariuszy polskich służb, w tym Policji. To dla Ciebie gwarancja najwyższej skuteczności realizacji zleconej usługi.

Zadzwoń już teraz!

W jaki sposób przeprowadzamy wykrywanie podsłuchów?

Nasi detektywi są wyposażeni w nowoczesny sprzęt elektroniczny, przy użyciu którego mogą wnikliwie przeskanować Twój dom, samochód czy biuro. Jest on w stanie wykryć fale radiowe i inne oznaki aktywności urządzeń szpiegowskich. W niektórych przypadkach wykrywanie podsłuchów polega też na skrupulatnym przeszukiwaniu wszystkich zakamarków. Niektóre gadżety zapewniają ważne wskazówki na temat tożsamości podsłuchującego, bo dane o lokalizacji osoby śledzonej mogą być np. wysyłane bezpośrednio na jakiś numer telefonu.

DETECTIVE GROUP – skuteczne wykrywanie podsłuchów – Detektyw Warszawa

Jeśli podejrzewasz, że szczegóły Twojego życia zawodowego lub prywatnego w niezrozumiały sposób docierają do nieuprawnionych osób, koniecznie skontaktuj się z naszą firmą. Przeprowadzamy profesjonalne wykrywanie podsłuchów zarówno w Warszawie, jak i w wielu innych miastach województwa mazowieckiego.

Zadzwoń lub napisz wiadomość – dołożymy wszelkich starań, by odpowiednio Ci pomóc!