Sprawy rodzinne, wykrywanie zdrad.

Nasze biuro detektywistyczne przeprowadza profesjonalne wykrywanie zdrad na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego. W trosce o dostarczenie twardych dowodów do sprawy rozwodowej jesteśmy też gotowi przeprowadzać czynności zarówno na terenie całej Polski, jak i Unii Europejskiej. Detektywi z biura DETECTIVE GROUP mają duże doświadczenie w przeprowadzaniu takich śledztw, które nabyli m.in. podczas pracy zawodowej w służbach mundurowych. Skutecznie zweryfikujemy, czy Twój partner dochowuje wierności w związku.

W jaki sposób nasi detektywi wykrywają zdrady?

Obserwacja jest podstawową czynnością operacyjną, którą wykonuje prywatny detektyw. Proces wykrywania zdrady polega przede wszystkim na cierpliwym i konsekwentnym zbieraniu poszlak, które są dyskretnie dokumentowane za pomocą aparatów fotograficznych i kamer w celu zaprezentowania podczas sprawy rozwodowej. Specjaliści z naszego biura weryfikują też wszystkie słowa niewiernego małżonka. Sprawdzają na przykład, czy faktycznie ma on nadgodziny w pracy, czy też może posłużył się taką wymówką w celu utrzymania swojej tajemnicy.

Kładziemy olbrzymi nacisk na to, by stosowane metody śledztwa były zgodne z polskim prawem. Wszystkie dowody zdrady dostarczone przez detektywa muszą być bowiem uznane za zdobyte w sposób legalny, by mogły stać się częścią sprawy rozwodowej. Zależy nam na tym, by podczas wykrywania niewierności działać w sposób profesjonalny i jak najbardziej dyskretny. Dzięki umiejętnościom i doświadczeniu specjalistów z DETECTIVE GROUP osoby obserwowane nigdy nie mają świadomości, że ich poczynania śledzi biuro detektywistyczne.

Profesjonalne wykrywanie zdrad z DETECTIVE GROUP

Gorąco zachęcamy do kontaktu i sprawdzenia, jak prywatny detektyw może Ci pomóc. Sprawy rozwodowe są zagadnieniem, na którym znamy się doskonale. Chętnie zweryfikujemy wierność Twojego małżonka, a także przeprowadzimy dobrze udokumentowane wykrywanie zdrady. Używamy nowoczesnych i niezawodnych metod działania, które z pewnością dadzą doskonałe rezultaty. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej o ofercie DETECTIVE GROUP!