Z ostatnich statystyk wynika, że średni czas z telefonem w ręku to już 5 godzin dziennie. Wykorzystujemy te urządzenia do wielu celów, także do poszukiwania (innych) partnerów. Między innymi za sprawą cieszących się dużą popularnością APLIKACJI RANDKOWYCH. Temat zgłębiła jedna z firm świadcząca usługi dla urządzeń mobilnych na polskim rynku.

Niewątpliwie rozwój technologii wpłynął na możliwości dbania o istniejące już relacje, ale także pozwolił na nawiązywanie nowych. Jedną z przestrzeni do szukania drugich połówek są aplikacje randkowe, które cieszą się coraz większą popularnością.

Większość nie korzysta z aplikacji randkowych w smartfonie.

Z aplikacji randkowych korzysta 32% Polaków.

Większości nie zdarzyło się korzystać z aplikacji randkowych będąc w związku.

Jednocześnie zaznaczono, że 21% ankietowanych przyznało się do używania aplikacji randkowych będąc w związku. Większość spośród tych osób to mężczyźni.

– 64% osób pisze wiadomości do ukochanej osoby codziennie – w tym 33% robi to częściej niż 5 razy dziennie.

– 72% ankietowanych wyznało kiedyś miłość w rozmowie telefonicznej lub wiadomościach, natomiast 27% zdarzyło się w ten sposób zerwać z ukochaną osobą.

Większość ma kod dostępu do telefonu swojej żony lub swojego męża.

– 57% badanych zadeklarowało znajomość kodu dostępu do smartfona swojej drugiej połówki.

Większości nie zdarzyło się sprawdzać telefon partnera.

– 44% ankietowanych potwierdziło regularne wykorzystywanie tego w celu przeglądania telefonu partnera bądź partnerki. Według omawianego badania częściej robią to kobiety.

Używając Messengera najczęściej komunikujemy się z ukochaną osobą.

W codziennych rozmowach dużym ułatwieniem są popularne i powszechnie używane komunikatory. Na podium najczęściej wybieranych znajdują się:

– Messenger (45%);

– WhatsApp (17%);

– tradycyjne smsy (19%).

Jeżeli nabrałeś podejrzeń co do szczerości swojej żony lub nabrałaś podejrzeń co do szczerości swojego męża skontaktuj się z Biurem Detektywistycznym Detective Group w Warszawie. Pomożemy Wam zweryfikować szczerość, wierność Waszych partnerów życiowych.